E-ticaret, ürün ve hizmetlerinizi web sitenizden doğrudan müşteriye sunan, online ödeme metotları ve kapıda ödeme gibi özellikleri içerisinde barındıran web siteleridir.

Üretim yaptığınız ürünlerinizi veya hizmetlerinizi kategoriler biçimde sınıflandırılabilen, stok, müşteri bilgisi, fatura bilgisi gibi özellikleri hızlı yanıt verebilen web siteleridir. Sizlerin öngörüleri doğrultusunda creative yazılım geliştirici ekibimiz tarafından hazırlanan e-ticaret web siteleri ile artık daha kolay ve akıcı şekilde İnternet’ten ürün ve hizmet satışı yapabileceksiniz.

Size özel geliştirilen tasarım, yazılım ve uygulamalar sizleri müşterilerinize ürün ve hizmet sunum tekniklerinizi geliştirecektir. E-ticaret web sitesi yazılım ve tasarımlarımız her sektöre uygun olarak size özel dizayn edilmektedir. Geniş kullanışlı yönetici paneli, tüm arayüzlere uyumlu responsive tasarım, google ve diğer arama motorları tarafından desteklenen yazılım ve tasarım teknolojisi kullanılarak hazırlanmaktadır.

Uyumlu tasarımı sayesinde tercihe bağlı olarak bilgisayarlarınızdan yada telefon tablet türü akıllı cihazlarınızda e-ticaret web sitenizi yönetebilirsiniz. Aynı zamanda müşterileriniz android, ios isletim sistemlerine sahip telefon tablet gibi akıllı cihazlarından web sitenizi ziyaret edebilir ve ürün yada hizmetlerinizden satın alabilirler. Her geçen gün çığ gibi büyüyen interaktif pazarlama, günlük hayatımızda hemen her yerde karşımıza çıkıyor. Artık yeni bir dükkan, satış mağazası açmak yerine tercihimizi online satış yapabilme özelliğine sahip İnternet siteleri açıyoruz.

E-ticaret sayfası

Maliyeti daha uygun olan elektronik mağazalar daha çok ilgi odağımız haline geliyor. Yapılan e-ticaret web sitesi, doğru ve temiz arama motoru optimizasyonu çalışmaları ile çarşıda, pazarda, alışveriş merkezlerinde açılan mağazalardan daha çok müşteriye hizmet verdiği gözlemlenmektedir. Arama motorları tarafından geliştirilen reklam çalışmaları doğru seçimin e-ticaret pazarlama ile müşterilerinize ürün ve hizmet sağlanması gerektiğini doğruluyor.

E-ticaret web sitesi tasarımı hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

top