Merhabalar, öncelikle hakkımızda bilgi edinmek istediğiniz için teşekkür ederiz. Bizler Velti Media olarak, günümüzün en büyük interaktif reklam ağı olan, İnternet hizmetlerini sizlere sunuyoruz. Hizmetlerimiz içerisinde firmalarımız için vazgeçilmez olan web tasarım, mobil uygulama, web sitesi barındırma, web sitesi optimizasyonu, sosyal medya pazarlama gibi bir çok reklam alanında faaliyet gösteriyoruz. 2007 tarihinden itibaren faaliyet gösteren firmamız, branşında uzman kadromuz ile hizmet sunuyoruz.

BİZİ TANIYINIZ!
Velti media, İstanbul’ da sizlere seçkin İnteraktif hizmetler sunar. Günümüz iş hayatımızın vazgeçilmez niteliklerine uygun, profesyonel teknik projeler geliştiriyoruz. Web sitesi tasarım, yazılım, tanıtım barındırma hizmetlerinin yanı sıra kurumsal prestijinize fayda sağlayacak çözümler üretiyoruz.

Hizmetlerimiz dahilinde ürün ve katalog çekimi, katalog ve logo tasarımı gibi çalışmalar yürütüyoruz. Sizleri, firmanızı ileriye taşıyacak niteliklere sahip projeleri, profesyonel ekimiz ve uzman danışmanlık hizmeti veren kadromuz ile ihtiyacınız doğrultusunda hayata geçiriyoruz.

STANDARTLARIMIZ
Hizmet hayatımız boyunca, görüşlere saygılı, duyarlı, kalıcı ve fayda sağlayan çözümler üretmeyi kendimize standart hale getirdik. Standartlarımızın başında müşterilerimize ve çevremize karşı dostça samimi yaklaşım içerisinde olmayı ilke edinmeyi bildik. Bu yönümüz müşterilerimizin hizmetlerimiz dışında bizi en çok tercih etme sebepleridir.

OLUMSUZ YÖNLERİMİZ
Müşterilerimize fayda sağlamayacağını düşündüğümüz, hizmetleri sunmuyoruz. Vaatler sunup hayaller peşinde koşturmuyoruz. Çeşitli pazarlama taktikleri kullanarak paralarını alamıyoruz. Buda bize maddi olarak olumsuz yansıyabiliyor, fakat bizi tercih eden müşterilerimizle uzun yıllar çalışıyoruz. Bazen bir müşteri kaybediyoruz ama onlarca arkadaş, dost, abi, abla, kardeş kazanıyoruz.

Bu arada biz çok para kazanıp maddi olarak , çok büyük olmak istemiyoruz. Bizler temiz ticaretimizi dostça ve arkadaşça birbirimize karşı anlayış içerisinde, hizmetlerimize yansıtıyoruz. Düşüncelerimizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Görüşlerinize saygı duyarız. Velti Media.

top