Reseller hosting birden fazla web sitesini bir arada barındırmak isteyen kişiler ve firmalarca tercih edilmelidir. Reseller hosting yani diğer bir adı ile bayi hosting Linux ve Windows sınıfı olarak iki aşamada değerlendirilir.

Windows tabanlı web sitesi uygulamaları ve web sayfalar için asp, asp.net, mdb desteği sunan reseller grubu seçilmedir. Linux tabanlı hizmet sunan reseller hosting grubu ise php ve mysql desteği mevcut hizmetler tercih edilmelidir. Birden fazla web sitesi barındırma adına olumlu sonuçlar gösteren reseller paketleri kullanım kolaylığı ve sitelerinizi tek panel üzerinden yönetilebilme imkanı sağlar. Reseller hosting paketlerinin avantajları ve dezavantajları vardır. Biryandan kullanım kolaylığı sağlayan reseller paketleri diğer yandan ise SEO açısından web sitelerde olumsuz sonuçlar ortaya çıkarabilir. Aynı reseller grubunda barınan web siteleri birbirlerine olumlu ve olumsuz etkide bulunabilirler. Olumsuz etkilerden kurtulmanın en kolay ve pratik yolu web sitelerinin kendilerine ait bir IP ye sahip olmasıdır. SEO hosting konulu makalemize göz atınız yada SEO hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Sabit IP ye sahip web siteleri aynı gurup içerisinde görünür, fakat paylaşımlı IP kullanmadıkları için diğer web sitelerinin etkisinde kalmaz. Web dizin arama motorları Paylaşımlı IP ile Sabit IP yi farklı olarak değerlendirir. Farklı kavramlara göre değerlendirirler. Paylaşımlı IP de barınan arama motorlarınca zararlı görünen içeriklerden fazla etkilenmezler. Reseller Hosting Paketleri, sabit IP ve paylaşımlı IP hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir soru ve görüşlerinizi yöneltebilirsiniz. Reseller Hosting yukarıda da bahsettiğimiz bayi hosting kullanım alanına ve ihtiyaçlara göre farklılık gösterebilmektedir.

Reseller Web Hosting

Firmamız tarafından kurumsal firmalara sunulan web hosting, reseller hosting (bayi hosting) paketlerimize göz atabilirsiniz ya da bizlere ulaşarak detaylı edinebilirsiniz. Reseller hosting paketlerimiz hız, depolama alanı bant genişliği gibi kriterlere göre ölçülendirilip fiyatlandırılır. Tüm reseller paketlerimizin kendine özgü Sabit IP seçeneği mevcuttur. Bir adet A class IP yi bir web sitesi için kullanabileceğiniz gibi, birden fazla site içinde kullanabilirsiniz.

Reseller hosting Bayi hosting hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilir sorularınızı ve dileklerinizi yöneltebilirsiniz.

top