Web yazılım ekibimiz tarafından profesyonel hizmet anlayışı içinde en üst seviye standartlarda kurumsal gereksinimleri gidermeye yönelik web yazılım çözümleri sunuyoruz.

Kurumsal yaklaşım çerçevesinde geniş portföy ağımız ile web teknolojileri alanında faaliyet gösteriyoruz. Uzman ekibimiz tarafından firma kimliğinizi baz alınarak gerçekleştirilen çalışmalarımız ileri seviye kodlama ve grafik bilgimizle gerçekleştirilmektedir. Günümüz teknolojisinin ve bilgi çağının gelişim gösteren ağı olan İnternet için uygulamalar ve yazılımlar geliştirmekteyiz. Web sitesi geliştirme ve pazarlama alanında hizmet alanını genişleten firmamız, firmalara özel web yazılım desteği sunmaktadır. Web site tabanlı yazılım ve profesyonel web uygulamaları geliştiren web teknolojileri ekibimiz tarafından kendi bünyemizde güncel web uygulamalarının yanı sıra web tabanlı mobil uygulama geliştirme hizmetlerini bünyemizde barındırıyoruz.

Web yazılım sayfası

Tarafımızdan hazırlanan web yazılım uygulamaları tamamen Arama motoru algoritmaları ile dost yapıya sahip olup w3c standartlarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Hazırlanan web yazılımı projelerimiz ileriye dönük geliştirilebilir zemine sahiptir. Arzu edildiği takdirde ihtiyaçlarınız doğrultusunda web yazılım çalışmalarımıza yenilikler katılabilir. Mobil dostu web yazılım çözümlerimiz daima gelişime açık kodlama algoritmasına sahiptir. Her geçen gün bünyesine yenilikler katan Velti media web yazılım ve mobil yazılımın hizmetleri sağlarken diğer yandan web tasarım, seo web sitesi arama motoru optimizasyonu, elektronik ticaret doğrudan müşteriye hizmet ürün sunma, reseller hosting gibi sunucu barındırma hizmetlerine ev sahipliği yapmaktadır. Bünyesinde sunulan hizmetlerin daima arkasında olan günün her saati teknik destek imkânı sağlamaktadır.

Velti Media Web tasarım, web sitesi yazılım, seo optimizasyonu, eticaret, sunucu barındırma hizmetleri. Web yazılım ve diğer hizmetlerimiz hakkındaki referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Web yazılım ürünlerimiz tamamen son teknoloji kodlama teknikleri ile hazırlanmaktadır. Web siteleri için vazgeçil olan SEO arama motoru optimizasyun uyumludur. Ayrıca talebe göre mobil uyumlu olarak hazırlanabilir.

Web yazılım ve mobil uygulama geliştirme konuları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

top